| farryx a întrebat:

Mikey Hash a prezentat odata o aplicatie prin care tu deveneai un fel de curier.un uber sa zic asa pentru alte persoane in care le puteai transporta pachetele din punctul x in punctul z. Stiti cumva cum se numea? am uitat complet si nu gasesc pe nicaieri, inclusiv in clipurile sale. Multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| Lostlyric a răspuns:

Ok, cat dureaza pana isi da seama TPU ca Vaslutare este spam?

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Ai dreptate, nu esti spammer. Esti un spammer jegos, imputi posturile cu mizeria ta. Te-am raportat la TPU, taranii ca tine nu au ce sa caute in lume.

| Vasluetare a răspuns (pentru CiupercuțulCrăcănat):

Te rog frumos sa nu vorbesti urat pe acest site

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns (pentru Vasluetare):

Am luat in calcul rugamintea ta. Esti tot un spammer jegos. Si meltean. Pari a fi moldovean.