| IoanaBia11 a întrebat:

Ce imi puteti spune despre Mikey Hash?

Răspuns Câştigător
| SAMM0603 a răspuns:

Numele lui real este Mihai Holas.
Nascut in 22 ianuarie 1987.
Este din Deva.

A inceput emisiunea Doza de Has deoarece prietenii ii ziceau ca ar fi o idee buna ca are haz si carisma si face lumea sa rada si sa se simta bine.:))
Facebook-ul : https://www.facebook.com/dozadehas?fref=ts
Aici posteaza videoclipuri amuzante sa ne faca pe noi sa radem, doza saptamanala, concursuri si multe altele.
Ce altceva ai mai vrea sa stii?

4 răspunsuri:
| yupiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

E un blogger misto, imi place mult big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îți putem spune că poți căuta pe youtube, facebook-ul lui și al vlog-ului, un blog făcut de un fan parcă și mai ales google.
Găsești informații destule despre el.
Dacă vrei părerea mea, e un vlogger care-mi place, are haz, selectează informații bune, amuzante, interesante, e bine realizată emisiunea și mai și schimbă uneori tactica atât cât să nu te plictisești.
Singurul reproș e că e mult prea accesibil, încât mulți fani (se vede din comentarii) sunt ori copii, ori proști, ori copii proști.

| LexaHD a răspuns:

E nascut in Orastie, dar locuieste la Bucuresti.Are 26 ani si a lansat prima doza pe 6 martie 2011.

| AnnaAnne99 a răspuns:

Numele sau real este Mihai Holhos, s-a nascut in Deva(la 22 ianuarie 1987)dar locuieste in Bucuresti.
A terminat Afaceri Internarionale.
A lansat prima "doza" la 6 martie 2011.
Se ocupa cu videoblogging, a fost DJ si Showmen 7 ani(de la varsta de 16 ani).
Pentru "Doza de Has" s-a inspirat de la Ray William Jhonson.