| Skrillex13 a întrebat:

Stiti care e numele real al lui Mikey Hash(cel de la Doza de hash)...dau si funda la primul raspuns. Mersiiii :*

Răspuns Câştigător
| silvipisicutza a răspuns:

Mihai Horcoş

| Skrillex13 explică (pentru silvipisicutza):

Nu imi da rezultat la horcos, la holhos, mihai holhos e bun.deci,o sa fiu bun si iti dau funda.

| silvipisicutza a răspuns (pentru Skrillex13):

Mersi. Ca sa iau raspunsul m-am uitat la interviul lui de la DigiTV si probabil ca nu am auzit bine. Scuze pentru. confuzie.

7 răspunsuri:
| Axel1234 a răspuns:

Eu stiam ca era Liviu ca vazusem undeva

| Axel1234 a răspuns:

Mihai Holhos gata am gasit

| clarutay a răspuns:

Nu este adevarat! Numele lui real este Maria Holcos....Si da, stiu, e nume de FATA, dar este adevarat caci Mikey (sau mai bine zis,, Maria,,) mi-a zis ca asta e numele lui happy!

| clarutay a răspuns (pentru clarutay):

Dar el URASTE sa ii se spuna asa, caci, va zic sigur, daca ai fi baiat si te-ar chema Maria, nu ai vrea sa ti se mai spuna nNICIODATA asa! Really!

| LoveInTheAir a răspuns:

Here:*