| Soarecul1234 a întrebat:

Nu mi se mai deschide pc-ul. Nu stiu ce sa fac. Problema asta o am de vreo doua zile nici ieri nu mi-a mers vreo cateva ore dar a pornit. Ce sa fac? ( vreau sa stiu daca mai este vreo solutie in afara sa merg la service. De la priza nu e problema ).

3 răspunsuri:
| RaduCiprian a răspuns:

Decat sa-ti bagi nasul pe acolo si sa il strici fara sa vrei, mai bine te duci cu el la un service

| ovidiu123432 a răspuns:

Incearca sa cauti pe Youtube sau daca nu gasesti mai bine mergi cu el la un service

| sorin001 a răspuns:

Salut! e laptop sau de masa?