| Adrian022 a întrebat:

nu stiti de ce,cand incerc sa bag castile in telefon si le introduc pana in capat, mi se aude in amandoua castile dar foarte foarte urat..practic se aude doar muzica si foarte foarte ciudat versurile..nu se aude bine deloc.Iar daca nu bag castile de tot,le las putin afara, mi se aude doar o casca dar se aude perfect.Nu stiti ce poate fii? precizez ca pe alt telefon merg perfect castile happy si sunt noi.E de la telefon?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci telefonul ii de vina. Imi dai Fundita?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu cred adica nu sunt sigura dar presupun ca sunt castile de vina incearca cu altele daca ai. Sper ca am ajutat. Fundita?

| Adrian022 explică (pentru anonim_4396):

Cu orice fel de casti la fel face big grin