| NoOne18 a întrebat:

Salut tpu.nu stiu de ce dar de fiecare data imi cumpar casti de telefon si se strica,acolo la mufa daca rasucesc firul se aude naspa, cum le-as putea repara?

5 răspunsuri:
| DjSannan a răspuns:

Buna,sa le lipesti sau atunci cand iti cumperi casti punele un mason daca stii ce e ala si il incalzesti pe fir dar sa fie din ala mai tare mansonul, sau a trei varianta iti iei altele daca se strica.

| darrio2007 a răspuns:

Ori cumperi casti de proasta calitate ori ai ceva la mufa telefonului.

| K0sti a răspuns:

Prin inlocuire! Si nu le mai rasuci! Ca orice sarma daca o indoi si o dezdoi de mai multe ori, se rupe! Daca nu puteti sa aveti grija de ele, nu va mai plangeti!

| KodrutZ a răspuns:

Nu iti mai cumpara casti de 10 dolari si o sa vezi ca nu se mai intimpla asta. A, si nici nu trage de ele ca talimbul.

| whatevernvm a răspuns:

Ia casti mai bune si tine-le in conditii ok