| TheAnswerMan a întrebat:

Deci am niste casti de la un telefon cu mufa gen ca la Nokia dar sunt de LG.
Le-am bagat ieri la boxa si se auzea normal dar acum mi-am schimbat windowsul si se aude foarte naspa dat la maxim... daca il dau mai incet nici nu se aude.

Răspuns Câştigător
| livio70 a răspuns:

Ce are Placa video cu sunetul? Reinstaleaza driverul de sunet. Sper ca ai cd-ul cu el, daca nu instaleaza de pe google DriverEasy.E free.Il instalezi si i dai scanare.El iti va gasi driver-ul de sunet.Nu iti ramane decat sa il descarci si sa-l instalezi.Succes.Nu uita sa dai restart dupa instalare.

3 răspunsuri:
| adrianbestboy98 a răspuns:

Instalează driverul audio al plăcii tale

| mircioiu97 a răspuns:

Instaleaza placa video din nouwinking

| Alexandru_Ionut_1996 a răspuns:

Dacă inaintea schimbării window-ului iţi mergea trebuie sa iţi meargă si acum.
Zi-mi ce windows ţi-ai instalat ..si dacă ai instalat cum trebuie placa de sunetwinking!