| anonim_4396 a întrebat:

Parintii inca nu mi-au cumparat telefon, nici tableta si am ajuns la o intelegere. Am de ales dintre telefonul Allview P5 Dual-Sim(1099 lei)sau tableta Evolio Aria(999 lei)
Ce sa imi cumpar? De ce?
Care este cea mai buna retea Vodafone, cosmote, Orange si de ce?

6 răspunsuri:
| Lungoci_Maryan_1998 a răspuns:

Mai bine iti iei telefon pentru ca poti face mai multe lucruri cu el si poti alege orice retea dar cele mai cautate sunt Orange si cosmote

| Beretta a răspuns:

In primul si primul rand nu iti luat telefoane de la operatorii de telefonie mobile, preturile lor sunt nesimtit de mari
Asta doar daca il iei la abonament
Mai bine iti iei un telefon parerea mea personala, nu prea vad rostul unei tablete

| maryusmono a răspuns:

Iti recomand http://bit.ly/10FRmVR

In link-ul pe care ti l-am dat poti vedea specificatiile produsului si iti vei da seama ca este foarte performant (mai ceva ca un iPhone 4s).

Dupa parerea mea, Vodafone ar fi cea mai buna retea.

| Ketch a răspuns:

Mersi de intrebara, dar cum sa ii conving sa imi cumpere ca ei spun ca daca pot suna si trimite mesaj de pe el(Nokia) este suficient

| Merri a răspuns:

Am eu un telefon Allview de vanzare pe 450 lei pe tocmai.ro!

| Merri a răspuns:

Vand eu un telefon Allview pe tocmai.ro pe 450 lei!