| Simina1619 a întrebat:

Am un telefon dual sim (cosmote si Vodafone), pot trimite sms-uri de pe cartela de cosmote, dar nu si de pe cea de Vodafone (de cand am telefonul nu pot). Telefonul este Allview. Ma puteti ajuta? Mersi happy

2 răspunsuri:
| Alin4uuu a răspuns:

Vezi ca sa aiba la setari mesaje nr centrului de mesaje de la Vodafone sa nu fie a celor de la cosmote

| Areea995 a răspuns:

Asigura-te ca ai mesaje sau credit in Vodafone. Verifica dca poti trimite mesaje de pe cartela de Vodafone daca ea e pusa in alt telefon.