| Anonimul4sdty a întrebat:

Recent am descarcat de pe utorent pe telefon un film in format zip.Imi zice ca formatul nu e suportat.Ma ajuta cineva, cum as putea sa-l vizionez?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Zip este un format de arhiva, cum este si rar. Intai trebuie sa folosesti un soft de dezarhivare, care sa iti scoata din arhiva fisierul video.
Cand un film e arhivat, de obicei acea arhiva cere o parola, pe care o obtii uneori numai daca platesti. In caz ca mai gasesti filme online, asigura-te ca nu sunt arhivate, ca sa nu le copiezi degeaba pe telefon.

2 răspunsuri:

Instaleaza un program de dezarhivare din Magazin Play apoi extragi filmul.

| Dragos636 a răspuns:

Instaleaza de pe Magazin Play programul RAR si dezarhiveaza-l.