| DoarOana a întrebat:

As vrea sa stiu cum pot pune o subtitrare permanenta (merge subtitle) la un film deoarece as vrea sa il vizionez pe DVD.

Pentru a schimba formatul fisierului din AVI in DVD folosesc AVS Video Converter. Mi se pare ca este foarte usor de folosit. Credeti ca as putea sa pun si subtitrarea cu ajutorul lui?

Repet, motivul pentru care intreb este deoarece vreau sa ma uit la film pe DVD (care a fost descarcat de pe internet) si as vrea sa am si subitrare la el.

Ofer fundita.

PS: Cineva mi-a spus sa pun acelasi nume la subtitrare ca cel al filmului. Am incercat, am asteptat 2 ore pana s-a convertit filmul si degeaba.

Răspuns Câştigător
| keytao a răspuns:

Cu acest program adaugi subtitrarea :
AVI ReComp 1. 5. 0
http://www.mediafire.com/? mzmmxmjdymm
aici gasesti niste imagini cum sa-l folosesti : http://www.taringa.net/......rama_.html

dupa ce ai pus subtitrarea il faci dvd

1 răspuns:
| brentcostel a răspuns:

Caută pe youtube,, cum sa pun o subtitrare definitiva la un mp4''
de brentcostel. Freemake are conversie şi pentru dvd