| edy423 a întrebat:

Recent am șters din greșeală niste poze din telefon ( prin niște mă refer la 100). Este vreo șansă să le recuperez? Am incercat tot felul de programe de pe magazin play și nu au funcționat.

6 răspunsuri:
| Omis a răspuns:

Exact aceeasi prostie am facut si eu, dar nu am reusit sa le recuperez in niciun fel.

| Allin_Zallin_1992 a răspuns:

Pentru telefon nici eu nu am gasit vreo aplicatie. Dar il poti conecta la pc, descarci un program numit pandora, scanezi telefonul cu programul si iti arata tot ce a fost vreo data pe acel telefon. Poze, documente, filmulete, fisiere audio etc.

| Lioana a răspuns (pentru Allin_Zallin_1992):

Hmmm. Mi se pare greu de crezut. Poti sa dai un link de unde se poate lua programul?

| Volsvagan70 a răspuns:

Incearca cu aplicatia GOOGLE FOTO.
Stiu ca acolo se salveaza toate filmarile si pozele, indiferent daca le stergi tu din galerie.

| Kinda a răspuns:

Salut cauta programe de genul " Backup Photo" si gasesti pe magazin play!