| aloken a întrebat:

recent mi-am instalat Windows 10 toate bune si frumoase pana cand m-am trezit cu o eroare de toate zilele mai exact voiam sa sterg windowsul vechi (nu ma intrebati dc) I-am dat sa il stearga si da sunt sigur ca acela era windowsul vechi I-am dat sa il sterg si ce sa vezi ca da o eroare cu fatareta trista ":(" acolo zice ceva sa caut o eroare nu stiu cum parca era ceva cu 0x si nu mai stiu cat eram cu cineva pe skype si cand a aparut eroarea aia sa bruiat sunetul.PC ul si-a dat restart sincer ma cacasem pe mine de frica ca nu mai aveam niciun windows pe cd sau stick cica si subliniez cica rezolva eroarea aia dupa aia si-a bagat updateuri de la el bun bun windowsul a bootat totul a fost bine dar ce sa vezi Microsoft Edge nu mai mergea asa ca am luat o comanda pe care am bagat-o in PowerShell si dupa I-am dat restart la pc dupa ce a portnit ma trezesc ca windows "sotreul" si celelalte aplicatii aproape ca nu mai existau nu aveau nume erau doar niste coduri si daca intram in ele unele nu se deschideau iar altele se deschideau dar cu un ecran gri si dupa se opreau. Uitati o poza cu "fenomenul" acesta: http://imgur.com/brhbMOO
Help me! Dau fundita!@ :P

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Restaureaza pc-ul la un moment anterior! Bafta!