| fetitza a întrebat:

Am o problema. ajutati-ma...sad...nu stiu ce am la calculator, de cate ori il aprind isi da de vreo 2-3 ori restart apoi imi apare o eroare de la windows. mi-am reinstalat windowsul ca sa nu isi mai dea sh acum tot isi da si imi apare eroarea aia si dupa nu mai are nimic. ce trebuie sa ii fac? mss

3 răspunsuri:
| FïяŠtℓovε a răspuns:

Asa am avut si eu... dar nu mia mai mers deloc.deci calculatorul are un inceput de sfarsit din pacatelaughing...nu ai ce sa. i mai facisadtongue

| SpEEdz0r a răspuns:

Formateaza si setarile, daca nu merge nici asa. Te sfatuiesc sa il duci la cineva calificat sa repare un pc big grin

| UnicornsAreLove a răspuns:

Asta mi se intampla si mie.Fratele meu instaleaza zilnic windows-ul dar la mine mai este o chestie.Este vechi! Dar totusi daca nu te joci pe pc si stai pe mass fara nu mai consuma atata energie si nu merge foarte greu! De cate ori faci ceva incearca sa fie singurul lucru ca sa mai lungesti sfarsitul calculatorului.Peace!