| Apophis29 a întrebat:

Se poate pune o placa video Asus la o placa de baza Gigabyte?

Răspuns Câştigător
| nutepriveste21 a răspuns:

Denumirea firmei producatoare a anumitor componente nu este un criteriu de compatibilitate intre acestea. Se verifica in cazul de fata ce slot adica ce tip de conexiune are placa video si prezenta uneia identice pe placa de baza. Cel mai probabil e ca cele doua se potrivesc, pentru siguranta trebuie denumirile complete ale celor doua placi.

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu.

| K0sti a răspuns:

Pai ce retinere ai?

| Apophis29 explică (pentru nutepriveste21):

ASUS AMD Radeon R7 360 OC cu Gigabyte H81M-S?

| Apophis29 explică (pentru nutepriveste21):

Gigabyte H81M-S cu ASUS AMD Radeon R7 360 OC?