| Max_David_1994 a întrebat:

Si-au luat parintii mei (adica mama) un FREEMAN Speak T300 si nu a fost multumita de el. Nu cred ca si-ar face griji daca ar paţi ceva rolling on the floor.
Deci, cum fac sa mearga jocurile? Caci cand deschid unul imi scrie "Avertisment! Format Nesusţinut" rolling on the floor Cum e chestia aia cu java, ca nu prea ma pricep? Nu are sistem de operare =D. Dau funda?

1 răspuns:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Stai breh calm, Java pe telefon e moarta de mult. De ce ti-ai bate capul cu ala? Fie il folosesti strict ca telefon (am un Philips Xenium dual-SIM, nu are nici macar o rima pe el, absolut nici un joc, nic), fie scapi de el.winking