| Flovr2000 a întrebat:

Stie cineva daca un smart tv se poate virusa din cauza reclamelor?

4 răspunsuri:
| flixbuster a răspuns:

Reclame TV? Nu, nici o sansa.

Reclame in browser web daca navighezi pe Internet de pe el? Da, posibil.

| Violleta2022 a răspuns:

Un smart tv nu se poate virusa din cauza reclamelor!
Reclamele TV sunt incorporate in programele de TV!

| Algo098 a răspuns:

Daca e un smart tv cu Android, se va putea virusa ca orice dispozitiv cu Android, cel mai usor daca se instaleaza o aplicatie virusata. Eu de cand folosesc telefon cu Android nu am sesizat sa se fi virusat si in consecinta presupun ca si un smart tv se viruseaza greu.

| EcceHomo a răspuns (pentru Violleta2022):

Dacă s-ar fi referit strict la reclamele tv, intrebarea lui ar fi fost:"reclamele imi pot virusa tv-ul?"happy