| YoChriss a întrebat:

Un prieten are la laptop pe tastele f1 f2 f3 mai multe functii (de luminozitate, volum, derulare, etc.). Cand apasa intr-un joc pe ele nu fac ce trebuie sa faca in joc, ci functiile tastelor (luminozitate, etc.). Cum face sa dezactiveze functiile tastelor, si apoi cum le poate activa din nou?

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Daca exista un buton fn pe tastatura, apasarea combinata fn si una din tastele acelea aar trebui sa mearga.

| Rosculet_Alex_1987 a răspuns (pentru CM7YRE):

Mersi mult