| Mellie00 a întrebat:

Un prieten de pe facebook m-a blocat si nu pot nici sa-i mai vad profilul, pozele, nu mai pot sa ii trimit mesaje etc. Deși am ceva sa-i spun si vreau sa ii scriu pe facebook pentru ca locuiește departe de mine si nu am posibilitatea sa ii zic ce am de zis in fata si nu am mesul lui. Aveți vreo idee cum pot face sa-i trimit un mesaj pe facebook? Multumesc anticipat.

6 răspunsuri:
| marina28 a răspuns:

Fa'ti un alt cont de facebook fara poza nimic ca sa nu dureze si chiar daca nu il ai la prieteni oricum imi poti trimite mesaj. Ii spui ce ai de spus si apoi te semnezi ca sa stie. Succes!

| LaLaura a răspuns:

Bună
Odată ce te-a blocat, atât tu cât şi el nu o să te mai vadă pe facebook (ca şi cum nu ai exista pe facebook). Soluţia este să-ţi faci alt cont, chiar dacă e supărat pe tine (de te-a pus în lista de blocare). Succes

| Eille2EtcnupD a răspuns:

De cine e vorba, mai?

| Mellie00 explică (pentru Eille2EtcnupD):

Eeeeee! Trebuie sa-ți dau tie raportul? Ce colega am si eu! rolling on the floor

| Eille2EtcnupD a răspuns (pentru Mellie00):

Nuuu doar asa putin. alloooo sunt colega d banca! daca stiu de altele(r...osu., g...ri.) dc sa nu stiu si de asta? ei comedie!

| Vyo_Mihai_1970 a răspuns:

Eu vreau să stiu dacă se mai poate face ceva