| Mihaela2023 a întrebat:

Un prieten m-a blocat pe whatsapp dar în schimb vorbim pe Facebook.
Chiar el mi-a spus că m-a blocat pe whatsapp ca sa nu-l mai deranjez și dacă vreau ceva sa-i scriu pe Facebook.
Ce a vrut să zică? Aveți idee?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu nu mi-aș mai bate capu cu unu de ăsta

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ca nu prea vrea sa tina legatura cu tine, din diverse motive.

| Sofer a răspuns:

Vorbiți pe Facebook.

| LPCTSTR a răspuns:

Probabil il seaca aplicatia sau ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu de exemplu cand am de facut un proiect mare si urgent, cam o luna pe an, patesc sa le spun toti cunoscutilor sa nu ma mai intrerupa cu mesaje/apeluri pe orice aplicatie. si sunt foarte irascibil cand ma suna cineva fara o problema de viata sau de moare pe care eu as putea sa o rezolv, doar asa sa intrebe ce mai fac.

| epurasu a răspuns:

Probabil ii scriai foarte des ceea ce nu-i prea ok ...stii pe whatsapp primesti avertizare de mesaj dar pe Facebook este altfel.Nu vad nimic rau intentionat din partea lui.

| Willis a răspuns:

Poate are prietenă /iubită, și pe wathssap este mai vizibil mesajul. Pe Facebook se poate ascunde mai ușor

| Valeennavoleena65 a răspuns:

Şi eu am avut parte de acest fel de "prieten", cel mai bine e să nu-i mai dai mesaj ca să nu-l mai "deranjezi"