| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa comand un monitor de pe DiablosComputer.
E buna firma? Cand o sa vina livrarea? Cati au mai comandat de pe Diablos Computer? e de incredere?

5 răspunsuri:
| Glasshead a răspuns:

Daca e SH firma asigura-te ca vei primi pietre. Incearca pe olx, au deschidere la livrare. Iar daca vrei un site non-SH incearca e-mag.

| Bandit288 a răspuns (pentru Glasshead):

Pe eMAG nu gasesc monitor 1680x1050 si nici pe olx.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bai, am luat de pe Diablos, nu pot spune ca nu-s ok, dar nici foarte ok, suna-i inainte ca sa te asiguri, ce defecte are, vizibile cat si tehnice, ai drept de retur fiind online 14 zile, daca nu vrea returul te poti adresa la anpc pentru asa ceva.

| Adrian926a a răspuns:

Nu conteaza firma o data ce cumperi monitorul nou, ei preda coletul la un curier iar curierul ti-l va livra. atata tot
daca firma vinde second hand atunci nu cumva sa comanzi, mai bine ia de pe eMAG nou