| designerandrei a întrebat:

Vreau sa creez un magazin online PHP și aș vrea să știu ce trebuie mai exact. As vrea un site pas cu pas sau niste tutoriale pe YouTube.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Exista zeci de platforme pentru magazinele online, nu are niciun rost sa il faci de la zero.

daca e doar un proiect pentru tine ca sa inveti programare atunci pune mana si invata php, js, mysql, html, css

Cand ai sa le pui pe toate cap la cap o sa iasa si magazinul online.

2 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Foloseste o platforma ca Magento mai bine, nu te apuca sa iti faci singur un magazin, e prea mult de munca si vei avea probleme mari daca nu stii exact ce faci.

| OnTopic_ClaudiuOwn_1974 a răspuns:

1.Trebuie sa stii PHP.
2.Trebuie sa detii un domeniu.
3.Trebuie sa detii un pachet de servicii.
4.Trebuie sa stii sa editezi fisiere pentru a le urca pe website.
5.Trebuie sa stii foarte bine PHP.