| Cristina1412 a întrebat:

As vrea sa imi creez un site, gen magazin online, pentru vanzarea diferitor lucruri : haine, accesorii, pantofi. Ma poate ajuta cineva? Ce pasi trebuie urmati?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Primul pas e sa iti deschizi un SRL sau un PFA sa poti vinde legal. Apoi sa angajaezi pe cineva sa iti faca si sa iti administreze constant site ul si sa eventual sa mai angajezi pe cineva sa il promoveze

| K0sti a răspuns:

Doar daca ai firma!

| Brotacelul a răspuns:

Iti recomand www.ucoz.ro - are optiunea de magazin online si este o platforma care-ti ofera destul de multe posibilitati pentru dezvoltarea site-ului.