| anonim_4396 a întrebat:

Buna,as vrea sa imi fac un magazin online, doar ca nu stiu cum sa imi creez un site in care sa aiba un "cos de cumparaturi"etc si nu stiu cum as putea face cu plata, cum ar putea cumparatorul sa-mi trimita banii.
Niste sfaturi?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Exista o groaza de template uri si framework uri pentru magazine online, dar daca ai pus intrebarea asta inseamna ca e cazul sa angajezi pe cineva sa faca asta.

Plata o poti face ramburs la inceput... asta daca nu vrei sa incorporezi o modalitate de plata online

| NoOne18 a răspuns (pentru suntserios):

Multumesc ^.^

2 răspunsuri:
| Taloi_Liviu_1970 a răspuns:

Îți recomand să citești mai multe pe site-ul ecompedia.ro, si poți începe cu platforma de comert electronic de la shopmania BIZ.