| TheGodfatherDumDeeDum a întrebat:

Salut,TPU! Vreau sa editez niste poze dar ma confrunt cu o mare problema, pur si simplu, am incercat vreo cateva versiuni de photoshop dupa care nu imi merge Camera Raw. Am incercat cu cateva versiuni pe windows 10 dupa care m-am gandit ca poate oi avea ceva buguit la windows, am bagat azi windows 7 dar la fel. Am descarcat photoshopul, am instalat pluginul Camera Raw dar tot nu merge, ba imi spune ca nu gaseste pluginul desi e instalat, ba ma duce la setarile camera raw unde totul e setat bine. Cine cu teamviewer sa ma ajute si pe mine? Multumescc

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu avem voie cu teamviewer si etc, doar daca vreunul de pe TPU ti-e prieten, vede intrebarea si te ajuta el, altfel nu, cel mai bine rogi un prieten off-linewinking.