| cosmin23a a întrebat:

Mi-am instalat windows 7 si nu e bun de nimic, nu imi merge nici un program. Mi-am descarcat de pe net alte versiuni dar nu le pot deschide din cauza windows-ului actual, cu ce program pot formata hard-ul, sa sterg si windows-ul?

3 răspunsuri:
| Gas a răspuns:

Cand incerci sa instalezi ceva da click dreapta pe kit si dai run as administrator

| Sihastrul a răspuns:

E foarte bun, undeva gresesti.Pentru instalarea celor mai multe programe clic dreapta pe ele "run as administrator", pentru executarea lor la fel. Daca tot doresti sa formatezi banuiesc ca doresti sa instalezi xp.
Vezi aici formatare/instalare:http://www.videotutorial.ro/? p=425

| johny92 a răspuns:

Ti-ai instalat winrar-ul? Multe programe is arhivate cand de downlodezi de pe net iar ca sa le dezarhivezi trebuie sa ai winrar. Poti sa-l iei de pe google.