| iLegendaRy a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o tastatura noua si am nevoie de parerea voastra. Care sunt tipurile de tastaturi (Qwerty, mechanice, etc) spuneti-mi, care este diferenta dintre ele si care sunt cele mai bune si eficiente. Mai spuneti-mi daca merita sa iau cu iluminatii, imi place foarte mult. Daca puteti sa imi recomandati va astept. Apreciez orice raspuns!

1 răspuns:
| Frogger_Pepe_1997 a răspuns:

Sunt doua tipuri de layout-uri; QWERTY si AZERTY.
Cele mai bune sunt mecanice fiindca au timp de raspuns mai mic.
Iluminara nu conteaza, daca tie iti place destul de mult incat sa dai cu 200-300 RON mai mult atunchi merita.