| Thatsnotmyname a întrebat:

Hello, TPU! happy
Vreau să-mi cumpăr un nou telefon, preferabil Nokia cu tastatura qwerty. Puteți să îmi recomandați modele, chiar daca în loc de tastatură qwerty au touch screen? (Nokia să fie big grin)

Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| IasMin1 a răspuns:

Nokia Asha 302, Nokia Lumia 900, Nokia Asha 303, Nokia N9, Nokia 603, Nokia 700, Nokia 500, Nokia X2-01

| Thatsnotmyname explică (pentru IasMin1):

Mulțumesc mult, îmi plac și modelele pe care mi le-ai recomandat! happy

| IasMin1 a răspuns (pentru Thatsnotmyname):

Vrei sa iti dau un site de unde pot vedea mai multe telefoane si reviurile sint in romana :http://telefonultau.eu/

3 răspunsuri:
| deleu123 a răspuns:

Nokia c6 dar are un sistem de operare varza...