| cristian144 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un monitor bun de gaming de 75hz, pana in 500 de lei, si nu stiu, parca 21 inch e cam mic, as vrea BenQ GL2460HM da nu gasesc la 500 de lei, ca e 24 inch, eu asa as vrea. Eu nu am avut pana acum monitor 16:9, acum am 4:3 si nu stiu cum e 21 inch, da parca e cam mic si de asta as vrea 24 ca BenQ GL2460HM e 24 si e bun, ca la review si astea zicea ca e bun, dar nu gasesc la 500 lei, daca gasiti voi unul, spuneti-mi. Sau daca nu, alt monitor la 500 BUN, adica chiar BUN, de 75 hz si 2ms PLEASE!

5 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Pe moca nu vrei? Si eu vreau LG G4 la 2 lei!
Daca este de gaming, automat este mai scumpa!
*** Christ!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.altia.ro/......460hm.html
E 600 lei, fix ...pe bune acum, ti-am dat cel mai redus pret. Funda?

Bula
| Bula a răspuns:

Pentru gaming poti folosi chiar si un televizor LED sau LCD, la second hand gasesti anunturi. Nu trebuie sa fie neaparat la 75Hz, poate fi si de 60, trebuie doar sa-ti setezi placa video.

| cristian144 explică (pentru anonim_4396):

Hmmm... cred ca o sa colectez vreo 5-10 milioane pentru ca is boss si as putea sa il cumpar pe asta dar am masurat si e prea mare 24 inch as vrea 21 inch de la fel de bun ca BenQ-u asta dar de 21 de inch ca nu masurasem si am crezut ca e putin 21 inch deci PLS zi-mi unu cat de bun se poate si ramane treaba cu pana in 500 de lei daca gasesti bun iti dau funda!

| CPAElites a răspuns (pentru cristian144):

"pentru ca is boss" TARANE!