| Zdog a întrebat:

vreau sa-mi cumpar un laptop nou.
Ce model imi recomandati?
Buged 2000 lei

Răspuns Câştigător
| Bisbiavatar12 a răspuns:

Am inteles. Iti recomand asta https://www.emag.ro/......DJBJ07BBM/
Ai i3 care este un procesor ok pentru bugetul tau, ssd de 128 gb, si gtx 940Mx.

6 răspunsuri:
| Bisbiavatar12 a răspuns:

Cu acest buget iti iei un pc.

| Zdog explică (pentru Bisbiavatar12):

Calatoresc mult si de aceea am nevoie de un laptop, nu de un PC

| TrollKing1 a răspuns:

Un PC si cu Intel Core i3, GTX 750 Ti!
E mai bun ca un laptop!

| RAY a răspuns:

Https://www.emag.ro/......D5TFZKBBM/
asta merita plus un ssd

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Desi nu sunt fan Acer, personal recomand HP daca vrei sa dureze in timp sau Apple

| SonicAndrei a răspuns:

Recomand unul care are SSD. În 2000 de lei, bănuiesc că nu intenționezi să foloseşti laptopul pentru jocuri (nu prea găseşti la prețul ăsta din păcate). Recomand specificații precum:
- procesor i5 sau i7 de generație nouă sau, şi mai important, să fie quad core (nu doar dual core)
- recomand 8 GB RAM
- ecran FullHD
- SSD de minim 200 GB sau HDD cu 7200 rpm (nu 5200)

Iată cel mai bun laptop găsit de mine după o scurtă căutare pe Altex, Emag şi PcGarage: https://altex.ro/......0-free-dos