| GabiLeonte2 a întrebat:

vreau sa-mi eu un router tp-link cu o singura antena si ma intreb daca folosescun adaptor de pe usb 2.0 in RJ 45 in care sa pun un modem cosmote se poate sa mearga mai repede netul?

1 răspuns:
| figarro a răspuns:

Mai repede nu cred ca-ti va merge, plus ca vei fi limitat la traficul din abonament. Avantajul este va poti folosi direct cartela SIM in anumite rutere pentru ce vrei tu, insa te ajuta doar in cazul in care nu functioneaza internetul prin fir de la furnizorul tau.