| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa-mi fac si un site cu pagina de index un sa fac :
-Forum
-Blog
-Radio
-etc.

In forum voi pune tutoriale.ghiduri...publicitate...etc.
In blog voi pune link-uri de DOWNLOAD, stiri, etc.

In mare site-ul va fi cu de toate.

Singura problema care o am e numele.

Astept de la voi un nume cat mai mic. [ Scurt si CUPRINZATOR ].

Numele care e pe placul meu primeste [ FUNDA ]

3 răspunsuri:
| Leandro a răspuns:

Poti sa pui: 2all, 4all, totulaici, totpentrutine, bestfun, onlyfun, planetfun, etc

Ca platforma unde sa-ti faci siteul, incearca www.ucoz.ro, un sistem simplu si GRATUIT! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati, vine cu o interfata in limba romana si adresa de tip nume.ucoz.ro!

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Iar aici ai un tutorial: http://www.tutorialevideo.info/? p=3090

Mult succes!

| MyShadow a răspuns:

Te sfatuiesc sa alegi un singur cuvant ca sa fie mai usor de folosit, sau doua, insa foarte comune.
Cuprinzator? Tocmai ai spus tu. Incearca: gramada ( cuvinte hioase, care sa prinda) nonbol, singin( toti o sa-l retina, mai ales ca se gaseste peste tot si poate sa insemne intrare intr-o lume cu detoate).

| JulianD a răspuns:

Nu vreau sa fiu rau dar mai gandeste-te la ce vrei sa faci! Vrei sa pui ghiduri si sa faci de toate si inca nu stii sa alegi un nume + vrei sa faci site pe care nu stii sa il faci din ce am citit eu. Iti recomand sa iti alegi un singur domeniu de activitate si sa te axezi doar pe acela. Pentru a avea un site bun trebuie sa aprofundezi informatia care o sa fie pe acea pagina.