| Teodoruka2001 a întrebat:

Am şi eu o problemă. Caut demult răspunsul dar nu îl găsesc.
Am văzut o pagină pe facebook, care are un blog. Problema este că şi eu am o pagină, unde sunt fanii activi şi vreau să fac un blog al paginii. Faza e că nu ştiu cum se face. Blogul paginii aceleia este acesta http://serialecelebreturcesti.wordpress.com/
Dacă mă ajutaţi cu un simplu răspuns, sau cu un link exact la un tutorial cum se face un blog ca şi mai sus, mi-ar fi de mare ajutor! Vreau link exact la tutorial sau la site-ul cu care se poate face.
Nu vreau doar un răspuns doar cu un nume de site. Vreau link exact.

Cine mă ajută FUNDĂ MARE!

Răspuns Câştigător
| Brotacelul a răspuns:

Blog iti poti face cel mai simplu prin www.ucoz.ro - in caz ca ai nevoie de informatii suplimentare, gasesti numeroase materiale ajutatoare si tutoriale pe forum.ucoz.ro.