| Sandu13 a întrebat:

vreau sa stiu daca placa asta video este veche sau noua si la ce pret pot sa o vand in 2020?

15 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Care placa?

| PainTech a răspuns:

Nu crezi că ai uitat sa ne spui ceva important la întrebarea asta?

| LPCTSTR a răspuns:

Este bine sa vrei, dar care este intrebarea?
Pe langa asta, placa "asta" care?

| yeet914 a răspuns:

Este o placa de noua generatie, care este implementata cu tehnologia Quntom XLR4, cara o face invizibila. Placa este foarte buna pentru multe jocuri, si aduce viteze de 900-2000 fps-uri. O poti folosi chiar si ca placa de surf, o pui in apa te pui pe ea si se misca singura! O poti folosi ca hoverboard deoarece coolere-le sunt asa puternice zici ca-s elice de elicopter Apache. O poti folosi si la congelator daca vrei sau ca pe aer conditionat!

Nimeni nu stie pretul inca deoarece nu exista, insa daca o vinzi acum vei face un profit de 0, 0 %!

| yeet914 a răspuns (pentru PainTech):

Este placa de noua generatie, invizibila!

| nicu991 a răspuns (pentru Ineys):

E placa model John Ceena laughing

| PainTech a răspuns:

Imi pare rau sa te anunt, placa Radeon 9700 PRO e foarte veche ( model din 2002 ).

Gasesti pe OLX anunturi cu placi video la 30 de lei de doua ori mai bune decat asta.
Eu nu as da mai mult de 15-20 de lei pe ea.

| StefanE2019 a răspuns (pentru Sandu13):

128 MB RAM MOR AICI
Minim 3GB RAM pe placă video dacă vrei să te poți juca un joc ceva, minim 2GB dacă vrei să faci doar office și jocuri vechi.

8GB dacă vrei grafică High și să ai și peste 60 FPS (eu am RX580, recomand)

| Sandu13 explică (pentru StefanE2019):

Am pc de gaming dar îi un pc mai vechi pe care l-am găști și vreau sa îl vând atât

| Sandu13 explică (pentru PainTech):

Ms pentru ajutor.
Ps: am pc de gaming dar încerc sa vând piese de la unul mai vechi.

| Andresso a răspuns (pentru Sandu13):

Nu vei reusi sa-l vinzi pe piese. Mai bine vinde-l cu 30 lei pe tot cuiva si asta e, altfel nimeni nu-ti va cumpara ce vrei tu sa vinzi.