| Firescu_Dragos_1993 a întrebat:

Salut, TPU
Vreau sa va adresez o întrebare despre HBO și as vrea sa îmi răspunda doar persoanele în cunoștință de cauză. Pe site-ul oficial HBO spune ca pot fi conectat cu 4 diveceuri. Întrebarea mea e : Simultan?
Mă refer dacă eu sunt conectat de pe telefon și televizor, iar tatăl meu de pe telefon și tableta, nu ne mai putem conecta cu niciun cont. Dar dacă eu mă deloghez de pe televizor, tatăl meu se poate conecta de pe televizorul lui? Nu știu dacă am fost prea specific, dar sper sa fiu inteles. Dacă exista nelămuriri, aștept sa fiu întrebat în secțiunea de răspunsuri.
Dau funda și mulțumesc anticipat pentru ajutor!

2 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Ti-ai raspuns singur la intrebare. Care e problema? Daca tu esti de pe telefon si tv, iar taica-tu de pe telefon si tableta, avem 4 device-uri (nu stiu ce sunt alea diveceuri, puteai sa le zici pe romaneste dispozitive, nu e nici o rusine).

| Firescu_Dragos_1993 explică (pentru GabiDumitrescu):

Scuze, era un semnul întrebării pe acolo. Am modficat acum