| MadalynMada1990 a întrebat:

Salut TPU! Vreau si eu un laptop pana in 2000 lei care sa aiba placa video dedicata... si un procesor bunicel, sa pot rula la mediu jocuri gen big grineadpool, FarCry 3 etc, Apropo... Este mai bun un procesor amd quad core de 2-2, 5 ghz sau un i3, i5 dual core de maxim 2ghz?

2 răspunsuri:
| TheLoveDoctorr a răspuns:

Am i5 si e ok, nu ma plang. pana in 2000 de lei iti poti lua i5 chiar bun ( eu am mers pe HP ) acuma depinde si de bugetul tau

| K0sti a răspuns:

Mai pune vreo 10 milioane, pentru ce vrei tu!