| Bobby26 a întrebat:

Salut tuturor. Stiti cumva daca driverele pentru windows7 merg si pe windows8? sau Windows 8 are toate placile incluse (in special ati radeon x1650 si nvidia msi mb)?

Răspuns Câştigător
| loveusa a răspuns:

windows 8 are toate driverele incluse dar iti trebuie multi gb in ram cerintele la maxim. Fundita?

2 răspunsuri:
| loveusa a răspuns:

windows 8 are toate driverele incluse dar iti trebuie multi gb in ram cerintele la maxim. Funda?

| Bobby26 explică:

Programele gen: messenger bsplayer etc; merg pe w8 varianta beta cea scoasa acum?