| TheHeineken a întrebat:

daca vreau sa schimb placa video ( actuala radeon viitoare nVIDIA) si am windows 7 ultimate isi ia singura driverele?

3 răspunsuri:
| MihaiGe a răspuns:

Da, windows7 isi extrage singur driverele.
Baftă!

| XtReMee a răspuns:

NU ISI IA SINGUR DRIVERELE si le iea in functie de placa video daca este una veche nu o recunoaste dar in cazul tau o va recunoaste

| BogdySS a răspuns:

Da, o sa instaleze driverele, dar ca sa poti folosi placa video la performante maxime trebuie sa instalezi driverele care le gasesti pe CD-ul care vine cu placa video(daca e noua), sau pe internet, aici: http://www.nvidia.co.uk/Download/index.aspx?lang=en-uk.
Este recomandat sa dezintalezi driverele anterioare.