| JustMe34 a întrebat:

Urmeaza sa-mi fac lucrarea de licenta si am ales sa fac un site in php symfony. Avand in vedere ca majoritatea studentilor aleg sa implementeze asa ceva as avea nevoie de voi, sa stiu ce anume v-ar placea sa vedeti diferit la un site sau despre ce sa fie ca sa pot sa ma gandesc la cateva imbunatatiri ca sa ma ajute sa nu iau o nota mica doar din cauza ca am facut ceva banal si comun.
Astept raspunsurile voastrehappy

2 răspunsuri:
| Skippy223 a răspuns:

Poate e o idee proasta, dar ce ai spune de un site tip Tinder, dar in loc de a-ti cauta jumatatea, cauti straini din jur cu care sa iesi la un suc/cinema/restaurant/concert/ etc...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu ti as sugera sa schmbi radical tema de licenta. Un simplu site e deja banal ca lucrare de licenta si daca toata lumea implementeaza aceleasi tehnologii e si mai banal.
Acum daca asta stii tu cel mai bine ai putea sa incerci implementarea unui mediu de programare online... ide, svn, acces la compilator sau interpretor