| Ghinea88 a întrebat:

Va rog sa ma ajutați,am un canal de YouTube, dacă vreau să-mi caut contul de YouTube nu mi-l găsește și nu doar mie! Am încercat sa caut numele canalului și am dat la filtre și am pus doar canale tot nu mi la gasit! Va rog mult sa ma ajutați!

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Sunt mii de conturi de Youtube care sunt inchise din cauza postarilor ilegale sau care nu respecta termenii stricti ai Youtube-ului ( gen: copiat filme, postari de nuduri, postari ilegale de reclame sau linkuri, samd)
Daca nu la-i gasit pana aacum, nu-l mai cauta, ca este inchis/sters de adminul Youtube