| Bobocel_Ionut_1994 a întrebat:

Salut,vreau sa imi fac un canal pe youtube despre trucuri magice
dar nu ma pot hotari cu numele canalului.
Va rog daca puteti sa imi dati mai multe idei de nume pentru canal plizz

Răspuns Câştigător
| vladorcolac a răspuns:

Salut, pai ai putea sa pui un nume care sa faca referire la trucurile tale, de exemplu: FirePower, WaterPower.....sau Bionix, Magical, ShowMan, GodsPower, WizzardNr1, iar in cazul in care nu e neaparat nevoie sa aiba prea multa legatura uite aici cateva porecle bune:
CASTBOUND, The Unpredictable, Evil Philanthropist, Flaming Spaz, hallucinogen, glow 'n' show
, Whack Attack, Manic Psycho, BrainWave
, Wildcard, Mister Devil, Smoky,

| Bobocel_Ionut_1994 explică (pentru vladorcolac):

Multumesc mult, mai astept cateva raspunsuri iar dupaceea declar raspunsul castigator

3 răspunsuri:
| Miranda27 a răspuns:

Hard magic; wow magic; magia (si pui o culoare) ex.magia rosie; trucuri magnifice. Succes!winking

| Bobocel_Ionut_1994 explică (pentru Miranda27):

Multumesc mult pentru raspuns!