| Coltzzzz a întrebat:

Am doua canale youtube si am vazut pe alte canale ca partea dreapta a canalului scrie numele celuilalt canal pe care il are utilizatorul.
Cum fac sa imi apara si mie asa?

3 răspunsuri:
| Lysander a răspuns:

Intrii pe https://www.youtube.com/, sus dreapta ai numele tău cu o săgeţică în jos, dai click pe ea şi apoi pe "Canalul meu", te va duce la tine pe canal, acolo ai puţin mai jos în dreapta un chenar albastru pe care scrie "Alte canale", dai click pe el, în primul chenar adaugi un titlu pe care-l doreşti iar în al 2-lea link-ul celui de-al 2-lea canal pe care-l deţii. Sper că ai înţeles, baftă!

| Lysander a răspuns (pentru Lysander):

Am uitat să menţionez, după ce adaugi link-ul dai click pe acel "+" din faţa casuţei şi apoi "aplicaţi".

| Cristian121 a răspuns:

Ciudat...