| mafiot1 a întrebat:

Salut voi de la ce companie aveti internet? ma refer la cel prin cablu.

Răspuns Câştigător
| BeBeRHv a răspuns:

Nr 1 RDS la internet.

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rds

| darrio2007 a răspuns:

UPC.De ce intrebi?

| Miau1617 a răspuns:

Bună,eu sunt la RCS-RDS/Digi...Și simcer nu sunt prea mulțumită ca (poate doar la mine in oras)Tot se ia curentul sau internetul...

| maryblog a răspuns:

Binenteles ca RDS!

| razvi5665 a răspuns:

RDS

| DanielVălean a răspuns:

RDS

| Alice3939 a răspuns:

La mine acasa am rds si unde stau acum am telekom. Nu se compara. Telekom-ul merge mult mai bine

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

RDS. Merge excelent. Am un prieten care are de la Telekom Romania si merge execrabil. Depinde de zona unde stai si cat se pricep meseriasii care-l administreaza. La mine, fiind zona de granita, serverul este in Ungaria.

| notefree a răspuns:

Rds

| RAY a răspuns:

Rds,fibra optica

| halogen001 a răspuns:

Telekom ADSL(prin cablu de telefon fix) - se opreste foarte rar maxim 1-2 ori pe an. Viteza mica, stabilitate mare (merge si cand e oprit curentul in tot orasul).

Download Speed: 13972 kbps (1746.5 KB/sec transfer rate)
Upload Speed: 828 kbps (103.5 KB/sec transfer rate)
Latency: 22ms
Jitter: 8ms
12/29/2015, 2:34:35 PM