| SilentRain a întrebat:

Aveti un animal de companie? (aici mă refer strict la animale și nu mă refer la iubitii/iubitele voastre big grin)
Și dacă da, cum se numește acesta?

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Eu am o cățelușă o cheamă Katia și mai am trei pisoi: Leonardo, Angela și Dracula( i-am pus numele ăsta deoarece e negru).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O pisica
Hm, își schimba numele in funcție de dispoziția mea

| SilentRain explică (pentru anonim_4396):

Și care sunt numele în funcție de stare ta? Mai făcut curioasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un ghemotoaca. Nu-mi fac iubita ca si mâta ma fraierereste de multe ori, si eu sunt animalu din ecuatie.