| DarkAngel891989 a întrebat:

Ce parere aveti despre serviciile de la UPC? ma refer la internet (200 mb), cablu+ telefonie..Astept raspuns urgent.Dau fundaaa

3 răspunsuri:
| gamesFENOMENUL21games a răspuns:

Sunt foarte bune serviciile lor, mai ales ca ai o viteza foarte mare la internet!

| martinescu1337 a răspuns:

Foarte bune pentru pretul lor, viteza si conexiunea la Internet sunt impecabile si toate merg ca la carte. Sunt abonat la UPC si iti recomand serviciile cu placere.

| DarkAngel891989 explică (pentru martinescu1337):

Si ce viteza de download are? Cineva mi-a zis ca viteza de descarcare poate fi de la 20-25 Mb/sec.