| GamerMdfk a întrebat:

Vreau sa aflu informatii despre componentele de baza ale unui laptop(descriere pe scurt la fiecare) si ce componente imi trebuie la un laptop bun pentru gaming(fara lag, sa aiba toate necesare pe.tru ca sa mearga jocul,etc). Vorbesc de jocuri gen cs,metin2, etc.
Funda celui mai complex raspuns.

2 răspunsuri:
| alexcris007 a răspuns:

Daca vrei ceva de gaming nu-ti lua laptop, ia-ti desktop. E mai ieftin si mai buna.

| SteelGamingRomania a răspuns:

Iar intrebarea mea estebig grine ce sa dai 3000-4000 roni pentru un laptop cu care vrei sa rulezi niste jocuri ce pot fi rulate si de un pentium 3?