| B3nz1D3s3nate a întrebat:

Salut,vreau sa imi cumpar un laptop de gaming si nu orea stiu ce laptop si din ce magazin. Va rog sa imi recomandati si voi niste laptop-uri bune de gaming si un magazin care le are mai ieftine la un buget de 3500-4000 lei.

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Iata 2 foarte bune, alege unul din ele, ultima e cu ecran mai mare :

http://altex.ro/......b-free-dos

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Astea postate de DeadLord si de mine toate sunt bune numai pretul difera si cateva amanunte mici: Vezi ca memoria video sa fie : GDDR5 nu DDR3 cum e la unul iar placa video 960 nu 950!

Mai e cu monitoarele : ips - sunt mai bune dar putin mai scumpe, te decizi tu! Bafta!

| Mihai1810 a răspuns:

Mai bine iti faci o configuratie pe piese la banii astia. Iti vei lua ceva mult mai peformant. De ce nu iti iei un pc pe componente?