| drodu94 a întrebat:

Salut.Vreau sa imi cumpar un telefon si nu stiu ce ar fi cat de cat ok pentru un pret de maxim 850 de lei. Am gasit un ASUS ZenFone Zoom, ZX551ML, 64GB la 810 lei. Are specificatii destul de ok mai ales camera cu zoom 3x dar nu stiu cat m-ar ajuta asta.Ce alte sugestii aveti?

Răspuns Câştigător
| Madalin699 a răspuns:

Depinde pentru ce vrei sa il folosesti, mi-am achizitionat curand un Asus zenfone 3 max, functioneaza perfect, nu se blocheaza, bateria e foarte buna, ma tine o zi la utilizare destul de intensa (jocuri, muzica, wifi non stop pornit, Youtube, browsing). Eu l-as recomanda mai departe, nu vei avea probleme.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Stef98 a răspuns:

Salut!
Acestea sunt parerile altor persoane care au cumparat telefonul indicat de tine http://bit.ly/2veE3o6
Parerea mea este sa nu il alegi pe acesta. Alege un brand care este de mai mult timp pe piata nostra.

Uite aici o lista cu telefoanele sortatate doar pentru telefoanele cu un rating ridicat http://bit.ly/2f0BPCN

Multa bafta!