| gabby1999 a întrebat:

Vreau sa imi fac un Cd bootabil cu windows xp si inca un DVD cu windows 7.Problema este ca atunci cand ard CD/DVD-ul se incarca pana la 99% si apoi la 100% imi apare ca a dat eroare.
Mie mi s-a spus ca e din cauza vitezii prea mari, ce mai mica viteza este de 12x si cea mai mare de 54X.
Mai pot de 12x nu pot da, ce sa fac? Dau funda imediat ce ma ajutati.

4 răspunsuri:
| LeMike a răspuns:

Foloseste alt program de ars CD/DVD!

| K0sti a răspuns:

Daca vrei calitate si error free, DVD-urile se scriu la 4x si CD-urile la 8x. Si bineinteles, suporturi de calitate si unitate optica fara laser obosit!

| gabby1999 explică (pentru K0sti):

Unitatea optica e nou, dar nu pot selecta viteaza mai mica de 12x... e intre 12x si 54x

| K0sti a răspuns (pentru gabby1999):

Asta e! Foloseste 12x!