| PaulDelta2 a întrebat:

Vreau sa imi iau un PS3 si am nevoie de niste informatii...am gasit un PS3 ( http://www.altex.ro/......ualshock-3 ) care imi place, dar va rog sa imi spuneti daca se poate conecta la internet, daca este bun de ceva...Va multumesc :)

Răspuns Câştigător
| AndreiMihai91294 a răspuns:

E foarte buna consola, doar ca nu cred ca se poate conecta la internet, eu iti recomand sa te duci la un magazin specializat si sa intrebi, ei iti vor da toate detaliile necesare. Sper ca te-am ajutat, fundita? happy

1 răspuns:
| PaulDelta2 explică (pentru AndreiMihai91294):

Pai in descriere spune ca are wi-fi, deci trebuie sa mearga conectata la internet nu?